Fachowy sprzęt fotografa

Wielu osobom zdaje się, że fotografia ślubna to nic męczącego – trzeba tylko wziąć odpowiednią kamerę, odszukać zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednak bardziej mylnego! Jak w każdej specjalizacji fotograficznej wskazane są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z doborem ustawień aparatu, czy fachowym ekwipunkiem, ale też związane z umiejętnością znalezienia się w właściwym miejscu o trafnym czasie, a tym samym umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

Ogłoszenia

Dość często na słupach ogłoszeniowych można przyuważyć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotograf ślubny”. Należałoby sprawdzić dokładnie ogłoszenia, jako, że ślub jest niezwykle istotnym dniem dla większości osób – czy jest opłacalne psuć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach kompetentnego fotografa ślubnego sto złotych?

Jak dużo to kosztuje?

Koszt usług kompetentnego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu wydatek od plus minus kilkuset złotych. Wszystko zależy również od tego, jak długo fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny jedynie w toku samej ceremonii ślubnej, czy także w trakcie kompletnego wesela i poprawin.